125 cc - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2005 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski XII Runda - Oborniki, 28 sierpnia 2005
Marek Kowalczuk
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

25 #1

25 #1

50

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

22 #2

22 #2

44

3

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

16 #5

20 #3

36

4

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

18 #4

18 #4

36

5

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

13 #8

16 #5

29

6

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15 #6

11 #10

26

7

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

14 #7

12 #9

26

8

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

11 #10

13 #8

24

9

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

20 #3

0 #NU

20

10

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

10 #11

10 #11

20

11

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

9 #12

7 #14

16

12

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

0 #23

15 #6

15

13

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

0 #NK

14 #7

14

14

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

12 #9

0 #NS

12

15

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

3 #18

9 #12

12

16

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

4 #17

8 #13

12

17

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

5 #16

6 #15

11

18

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6 #15

3 #18

9

19

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

8 #13

0 #NU

8

20

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

7 #14

0 #23

7

21

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

1 #20

5 #16

6

22

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

2 #19

4 #17

6

23

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

0 #25

2 #19

2

24

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

0 #22

1 #20

1

25

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0 #24

0 #21

0

26

53

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

0 #21

0 #NS

0

27

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

0 #26

0 #22

0

28

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

0 #NU

0 #24

0

29

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

0 #27

0 #NS

0

30

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

0 #NU

0 #NU

0

31

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

0 #NU

0 #NS

0

32

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

0 #NS

0 #NS

0

33

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

0 #NS

0 #NS

0

34

48

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

0 #NS

0 #NS

0

35

80

Tomasz Zych

Cross Lublin

Husqvarna

0 #NS

0 #NS

0