125 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski II Runda - Głogów, 14 maja 2006
Stanisław Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

8

2:17.240

7

2

9

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:19.505

+2.265

3

3

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

3

2:20.349

+3.109

3

4

16

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:20.418

+3.178

3

5

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:20.665

+3.425

4

6

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:21.122

+3.882

7

7

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

7

2:21.540

+4.300

7

8

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:21.646

+4.406

5

9

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

Kawasaki

6

2:21.723

+4.483

6

10

7

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:21.777

+4.537

7

11

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:22.415

+5.175

2

12

15

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

8

2:23.024

+5.784

6

13

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

7

2:23.081

+5.841

7

14

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

4

2:23.157

+5.917

2

15

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

6

2:23.242

+6.002

3

16

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

2:23.386

+6.146

3

17

8

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

9

2:23.802

+6.562

8

18

112

Steven Bolkow

Niemcy

Yamaha

4

2:24.508

+7.268

3

19

22

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Honda

5

2:24.684

+7.444

3

20

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

6

2:25.495

+8.255

6

21

10

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:26.451

+9.211

7

22

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:27.014

+9.774

2

23

111

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

7

2:27.226

+9.986

7

24

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

2:28.712

+11.472

6

25

76

Karol Różański

WKM Wschowa

KTM

6

2:29.246

+12.006

6

26

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

2:29.313

+12.073

4

27

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:31.842

+14.602

5

28

67

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Honda

5

2:37.002

+19.762

4

29

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

2:45.252

+28.012

5