125 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Olsztyn, 4 czerwca 2006
Mirosław Malec
Andrzej Olszewski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

8

1:59.973

5

2

2

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM Leo Vince

8

2:00.094

8

3

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:02.395

8

4

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

8

2:02.413

6

5

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

6

2:02.472

6

6

9

Tomasz Małecki

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

2:02.567

6

7

30

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:03.665

7

8

10

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:03.819

7

9

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:03.857

7

10

7

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:03.980

6

11

25

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:04.785

6

12

16

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

KTM

7

2:04.834

7

13

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

Yamaha

7

2:04.885

7

14

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:05.251

5

15

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

Honda

8

2:05.273

6

16

15

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

7

2:05.300

7

17

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:06.226

6

18

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha II

7

2:08.576

5

19

8

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

KTM

8

2:08.695

7

20

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:09.337

3

21

67

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Honda

8

2:10.310

3

22

39

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:10.481

5

23

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

8

2:13.705

2

24

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

2:15.461

4

25

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:15.862

4

26

116

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:19.212

7

27

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

2:20.693

4

28

103

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

8

2:24.646

4

29

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

KTM

7

2:27.717

5