125 cc - Trening dowolny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

5

1:54.215

1

2

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

6

1:55.457

+1.242

1

3

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

2

1:56.551

+2.336

2

4

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

5

1:57.025

+2.810

1

5

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

3

1:57.439

+3.224

2

6

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

4

1:58.102

+3.887

4

7

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

3

1:58.351

+4.136

1

8

245

Raimondas Machrov

5

1:59.490

+5.275

2

9

112

Radoslaw Baranowski

6

1:59.851

+5.636

2

10

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

6

1:59.872

+5.657

3

11

95

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:00.987

+6.772

2

12

8

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

1

2:02.247

+8.032

1

13

92

Dawid Kruk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:02.368

+8.153

2

14

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:04.620

+10.405

6

15

88

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

3

2:06.871

+12.656

2

16

50

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:07.827

+13.612

1

17

122

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

4

2:12.372

+18.157

4

18

58

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

5

2:12.437

+18.222

1

19

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

5

2:13.129

+18.914

3

20

90

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:14.435

+20.220

2

21

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

2

2:14.518

+20.303

2

22

84

Tomasz Żulewski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:14.904

+20.689

2

23

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:15.805

+21.590

3

24

77

Dominik Winckiewicz

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:17.153

+22.938

2

25

91

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:17.968

+23.753

1

26

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:20.966

+26.751

1

27

99

Wojciech Szubert

KM Warszawa

2

2:25.241

+31.026

1

28

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

4

2:25.554

+31.339

2

29

101

Arkadiusz Janicki

2

2:30.802

+36.587

2

30

82

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

2

2:33.107

+38.892

1

31

89

Karol Baranowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:37.442

+43.227

3

32

46

Jacek Radecki

UKS Wiraż Cieszyn

1

2:38.480

+44.265

1

33

80

Kamil Zachłowski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

3

2:39.082

+44.867

1

34

94

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

4

2:41.362

+47.147

4

35

98

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

+-1:54.215