125 cc - Trening kwalifikacyjny

2006 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Lidzbark Warmiński, 23 kwietnia 2006
Krzysztof Jancewicz
Antoni Minkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

11

Arkadiusz Mańk

KM Warszawa

6

1:48.076

4

2

13

Karol Kędzierski

A. Warszawa

5

1:50.776

1

3

57

Łukasz Kędzierski

A. Warszawa

6

1:51.592

3

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:51.769

6

5

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

3

1:52.074

1

6

5

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

7

1:52.373

5

7

21

Bartosz Szafran

MKO Oborniki

7

1:53.037

1

8

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

6

1:53.461

1

9

8

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

6

1:54.226

4

10

29

Miłosz Cieloch

AMK Człuchów

8

1:55.680

1

11

31

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

7

1:55.938

1

12

106

Paweł Wizgier

TNT Łomianki

6

1:56.553

2

13

88

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

6

1:56.726

2

14

44

Sebastian Banaś

GAMK Gdańsk

4

1:56.979

1

15

95

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

5

1:57.539

2

16

92

Dawid Kruk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

1:57.588

2

17

245

Raimondas Machrov

6

1:59.222

2

18

117

Radoslaw Baranowski

6

1:59.654

6

19

48

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

4

1:59.683

1

20

56

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

2

1:59.727

1

21

122

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

6

2:06.542

1

22

104

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

7

2:06.797

2

23

100

Arkadiusz Janicki

KM Warszawa

6

2:07.076

1

24

49

Michał Dzik

AMK Człuchów

5

2:07.076

2

25

81

Marco Dario Sarti

TNT Łomianki

7

2:07.166

1

26

50

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

6

2:07.626

1

27

38

Paweł Latarski

AMK Człuchów

3

2:08.148

2

28

90

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:09.211

1

29

93

Marcin Furmańczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:09.422

5

30

96

Piotr Nadulski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:09.566

4

31

36

Mariusz Kondratowicz

Motoklub Olsztyn

6

2:09.744

6

32

108

Sławomir Kreps

SKM Szarak Sochaczew

4

2:10.567

0

33

91

Tomasz Jusiak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:10.986

5

34

84

Tomasz Żulewski

MK Lidzbark Warmiński

6

2:12.682

5

35

103

Rafał Kiczko

KM Quercus

7

2:13.759

1

36

58

Daniel Bałdyga

Podkowa Łomża

7

2:13.892

2

37

77

Dominik Winckiewicz

MK Lidzbark Warmiński

7

2:15.979

4

38

105

Krystian Białka

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:16.972

2

39

119

Karol Kruczyk

KM Ostrołęka

6

2:17.643

3

40

51

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

6

2:18.222

6

41

99

Wojciech Szubert

KM Warszawa

6

2:18.316

1

42

83

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

6

2:18.446

6

43

101

Arkadiusz Janicki

6

2:18.459

2

44

86

Maciej Dominiak

KM Warszawa

5

2:19.503

2

45

40

Zbigniew Radzikowski

A. Warszawa

6

2:19.592

1

46

85

Zbigniew Konopiński

KM Warszawa

6

2:20.686

3

47

98

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

6

2:21.004

1

48

82

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:22.394

2

49

46

Jacek Radecki

UKS Wiraż Cieszyn

6

2:22.906

3

50

65

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

6

2:24.298

5

51

94

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:24.842

2

52

89

Karol Baranowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:26.508

1

53

87

Karol Serowiec

NZ

5

2:27.273

2

54

107

Mateusz Salamon

MKM Motosport Kielce

6

2:28.454

1

55

32

Błażej Podbielski

MK Lidzbark Warmiński

3

2:32.649

1

56

79

Daniel Targos

Motoklub Olsztyn

5

2:33.104

2

57

80

Kamil Zachłowski

MK Lidzbark Warmiński

4

2:36.799

1