E2/E3 - Wyścig pierwszy

2007 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM I Runda - Chełmno, 31 marca 2007
Zbigniew Flis
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

8

1:21:43.630

25

2

777

Sławomir Niekraszewicz

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:21:45.731

+2.101

22

3

80

Paweł Karliński

NZ

KTM

8

1:22:03.541

+19.911

20

4

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Suzuki

8

1:23:41.824

+1:58.194

18

5

258

Piotr Krygier

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:24:01.735

+2:18.105

16

6

221

Leszek Węgrzynowski

Motosport Castrol Team

KTM

8

1:24:27.016

+2:43.386

15

7

44

Arkadiusz Połczyński

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:24:33.770

+2:50.140

14

8

235

Dariusz Mikołajczak

MK Unia Poznań

KTM

8

1:24:36.014

+2:52.384

13

9

6a

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

Honda

8

1:25:26.495

+3:42.865

12

10

241

Leszek Beyger

Motosport Castrol Team

Yamaha

8

1:26:26.964

+4:43.334

11

11

623

Adam Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:27:03.901

+5:20.271

10

12

236

Dariusz Bryl

AMK Wielkopolski

KTM

8

1:27:13.029

+5:29.399

9

13

366

Piotr Czaban

MKO Oborniki

Suzuki

8

1:28:39.502

+6:55.872

8

14

622

Bartłomiej Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:29:34.703

+7:51.073

7

15

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team

Husqvarna

8

1:29:37.489

+7:53.859

6

16

78

Piotr Wojciechowski

TKM Zakopane

Honda

8

1:30:27.393

+8:43.763

5

17

234

Grzegorz Łabędzki

NZ

GASGAS

8

1:30:36.489

+8:52.859

4

18

199

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

8

1:30:49.907

+9:06.277

3

19

5

Paweł Chojecki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Suzuki

7

1:19:20.536

+1 okr.

2

20

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:19:35.515

+1 okr.

1

21

336

Sebastian Romanowski

Motosport Castrol Team

KTM

7

1:20:51.839

+1 okr.

22

324

Marcin Wiśniewski

NZ

KTM

7

1:20:58.893

+1 okr.

23

247

Wojciech Jędrzejewski

Motosport Castrol Team

Yamaha

7

1:22:47.330

+1 okr.

24

150

Grzegorz Brasel

NZ

Yamaha

7

1:22:54.500

+1 okr.

25

220

Sławomir Wojtyniak

MKO Oborniki

KTM

7

1:23:50.111

+1 okr.

26

201

Jacek Michalczyszyn

NZ

Yamaha

7

1:24:00.229

+1 okr.

27

6

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

7

1:25:46.319

+1 okr.

28

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:26:01.721

+1 okr.

29

54

Przemysław Sobotowski

NZ

KTM

7

1:26:06.640

+1 okr.

30

83

Tomasz Kogut

KTM Junak Więcbork

Yamaha

7

1:28:52.424

+1 okr.

31

86

Tomasz Rozmiarek

NZ

Husqvarna

5

1:19:06.107

+3 okr.

32

104

Adam Olczak

NZ

KTM

4

1:27:33.877

+4 okr.

33

77

Maciej Bruzdewicz

NZ

Yamaha

2

25:36.872

+6 okr.