E2/E3 - Wyścig pierwszy

2007 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM II Runda - Chełmno, 1 kwietnia 2007
Zbigniew Flis
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

9

1:27:34.888

25

2

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Suzuki

9

1:27:41.683

22

3

6a

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

Honda

9

1:29:31.368

20

4

800

Michał Dutkiewicz

MKO Oborniki

KTM

8

1:21:25.143

18

5

44

Arkadiusz Połczyński

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:21:26.125

16

6

80

Paweł Karliński

NZ

KTM

8

1:21:47.077

15

7

777

Sławomir Niekraszewicz

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:22:06.994

14

8

623

Adam Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:22:19.265

13

9

221

Leszek Węgrzynowski

Motosport Castrol Team

KTM

8

1:22:21.400

12

10

235

Dariusz Mikołajczak

MK Unia Poznań

KTM

8

1:24:21.788

11

11

258

Piotr Krygier

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:24:53.304

10

12

116

Andrzej Gliszczyński

NZ

Suzuki

8

1:25:32.046

9

13

236

Dariusz Bryl

AMK Wielkopolski

KTM

8

1:25:38.853

8

14

78

Piotr Wojciechowski

TKM Zakopane

Honda

8

1:25:45.859

7

15

622

Bartłomiej Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

8

1:26:34.724

6

16

150

Grzegorz Brasel

NZ

Yamaha

8

1:26:42.585

5

17

247

Wojciech Jędrzejewski

Motosport Castrol Team

Yamaha

8

1:27:13.925

4

18

234

Grzegorz Łabędzki

NZ

GASGAS

8

1:28:41.588

3

19

199

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

8

1:28:51.530

2

20

366

Piotr Czaban

MKO Oborniki

Suzuki

8

1:28:57.523

1

21

336

Sebastian Romanowski

Motosport Castrol Team

KTM

8

1:29:15.007

22

96

Jacek Paczyński

NZ

Kawasaki

8

1:29:42.438

23

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team

Husqvarna

7

1:18:58.956

24

5

Paweł Chojecki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Suzuki

7

1:19:58.585

25

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:21:16.085

26

6

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

7

1:21:23.987

27

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:22:08.607

28

220

Sławomir Wojtyniak

MKO Oborniki

KTM

7

1:22:42.159

29

55

Dariusz Piotrowski

NZ

Yamaha

7

1:23:47.182

30

741

Sławomir Ratkowski

NZ

Suzuki

7

1:28:25.148

31

99

Łukassz Bartosiński

Yamaha

5

1:22:57.405

32

83

Tomasz Kogut

KTM Junak Więcbork

Yamaha

3

39:32.716

33

324

Marcin Wiśniewski

NZ

KTM

1

12:56.772