E2/E3 - Wyścig pierwszy

2007 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM III Runda - Mielno, 28 kwietnia 2007
Andrzej Rencz
Ryszard Obst
Kamil Majewski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

13

1:42:41.844

25

2

800

Michał Dutkiewicz

MKO Oborniki

KTM

12

1:37:24.171

22

3

21

Marcin Banaszak

12

1:38:16.084

20

4

101

Maciej Kowalski

12

1:42:19.683

18

5

66

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

12

1:42:42.026

16

6

235

Dariusz Mikołajczak

MK Unia Poznań

KTM

12

1:44:20.370

15

7

236

Dariusz Bryl

AMK Wielkopolski

KTM

11

1:36:15.541

14

8

44

Arkadiusz Połczyński

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:37:29.425

13

9

52

Mirosław Górski

11

1:38:52.559

12

10

366

Piotr Czaban

MKO Oborniki

Suzuki

11

1:39:20.881

11

11

623

Adam Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:39:44.409

10

12

622

Bartłomiej Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:40:06.480

9

13

24

Stanisław Królikowski

11

1:40:19.205

8

14

13

Marek Gadowski

11

1:43:35.670

7

15

777

Sławomir Niekraszewicz

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:43:47.702

6

16

5

Paweł Chojecki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Suzuki

11

1:44:04.143

5

17

336

Sebastian Romanowski

Motosport Castrol Team

KTM

10

1:35:33.169

4

18

55

Dariusz Piotrowski

NZ

Yamaha

10

1:36:20.963

3

19

324

Marcin Wiśniewski

NZ

KTM

10

1:36:32.447

2

20

53

Tomasz Górski

10

1:37:30.344

1

21

267

Krzysztof Saj

10

1:37:32.079

22

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team

Husqvarna

10

1:38:14.072

23

80

Paweł Karliński

NZ

KTM

10

1:38:18.907

24

234

Grzegorz Łabędzki

NZ

10

1:39:42.615

25

220

Sławomir Wojtyniak

MKO Oborniki

KTM

10

1:41:35.871

26

74

Sławomir Ratkowski

10

1:43:33.925

27

104

Adam Olczak

NZ

KTM

10

1:43:48.926

28

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

10

1:45:42.504

29

116

Andrzej Gliszczyński

NZ

Suzuki

9

1:23:09.249

30

666

Rafał Wiese

9

1:41:34.867

31

88

Paweł Czerwiej

9

1:41:59.401

32

61

Jakub Szyber

9

1:44:07.078

33

201

Jacek Siwek

9

1:44:31.377

34

199

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

8

1:12:55.699

35

338

Wojciech Stala

8

1:35:55.945

36

46

Piotr Morawski

8

1:36:00.428

37

712

Frank Studemann

8

1:38:46.902

38

360

Stanisław Sachl

8

1:39:52.561

39

217

Michał Dominiak

NZ

8

1:41:25.878

40

303

Sebastian Samsel

8

1:42:32.945

41

999

Łukasz Marchewka

8

1:44:29.148

42

258

Piotr Krygier

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:06:56.282

43

181

Piotr Bidelski

NZ

Yamaha

4

1:29:08.774

44

76

Krzysztof Skiera

LKT Wyczół Gościeradz

4

1:37:31.048

45

72

Dawid Kuberski

MKO Oborniki

0

4:07.430

46

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM