E2/E3 - Wyścig pierwszy

2007 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Mielno, 29 kwietnia 2007
Andrzej Rencz
Ryszard Obst
Kamil Majewski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

8

1:01:09.369

25

2

66

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

8

1:02:33.883

22

3

21

Marcin Banaszak

8

1:02:50.533

20

4

101

Maciej Kowalski

8

1:02:56.457

18

5

116

Andrzej Gliszczyński

NZ

Suzuki

8

1:03:03.046

16

6

800

Michał Dutkiewicz

MKO Oborniki

KTM

8

1:04:14.128

15

7

80

Paweł Karliński

NZ

KTM

8

1:04:36.901

14

8

235

Dariusz Mikołajczak

MK Unia Poznań

KTM

8

1:08:04.199

13

9

366

Piotr Czaban

MKO Oborniki

Suzuki

7

1:00:46.016

12

10

5

Paweł Chojecki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Suzuki

7

1:01:27.671

11

11

44

Arkadiusz Połczyński

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:01:33.339

10

12

623

Adam Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:02:30.022

9

13

13

Marek Gadowski

7

1:03:10.690

8

14

336

Sebastian Romanowski

Motosport Castrol Team

KTM

7

1:04:20.587

7

15

258

Piotr Krygier

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:04:52.972

6

16

777

Sławomir Niekraszewicz

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

7

1:05:25.513

5

17

324

Marcin Wiśniewski

NZ

KTM

7

1:05:42.593

4

18

239

Paweł Laszuk

Motosport Castrol Team

Husqvarna

7

1:07:09.888

3

19

267

Krzysztof Saj

7

1:07:22.667

2

20

220

Sławomir Wojtyniak

MKO Oborniki

KTM

7

1:08:57.895

1

21

104

Adam Olczak

NZ

KTM

7

1:09:26.326

22

61

Jakub Szyber

6

54:45.425

23

199

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

6

55:18.206

24

88

Paweł Czerwiej

6

1:03:06.106

25

712

Frank Studemann

6

1:04:35.622

26

201

Jacek Siwek

6

1:05:42.592

27

75

Albin Majkowski

Klub Motorowy Szczecin

6

1:06:55.142

28

360

Stanisław Sachl

6

1:10:14.126

29

217

Michał Dominiak

NZ

5

1:00:39.478

30

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

5

1:02:03.096

31

46

Lucjan Morawski

5

1:09:38.861

32

76

Krzysztof Skiera

LKT Wyczół Gościeradz

4

1:03:53.269

33

236

Dariusz Bryl

AMK Wielkopolski

KTM

3

25:55.350

34

181

Piotr Bidelski

NZ

Yamaha

3

53:28.509

35

338

Wojciech Stala

2

24:47.400

36

622

Bartłomiej Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

2

27:15.012

37

666

Rafał Wiese

1

15:54.624

38

999

Łukasz Marchewka

1

16:52.945