E2/E3 - Wyścig pierwszy

2007 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM X Runda - Siemiatycze, 19 sierpnia 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Jan Smorczewski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

225

Paweł Puciłowski

Off Road Białystok

KTM

13

1:34:41.546

25

2

807

Artur Grygorcewicz

NZ

KTM

13

1:34:54.341

+12.795

22

3

236

Dariusz Bryl

AMK Wielkopolski

KTM

12

1:30:31.222

+1 okr.

20

4

199

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

12

1:30:36.898

+1 okr.

18

5

44

Arkadiusz Połczyński

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

12

1:31:55.480

+1 okr.

16

6

366

Piotr Czaban

MKO Oborniki

Suzuki

12

1:32:34.861

+1 okr.

15

7

34

Piotr Kosiński

NZ

Yamaha

12

1:34:50.843

+1 okr.

14

8

895

Adam Tumiel

MKM Białystok

Yamaha

12

1:35:12.998

+1 okr.

13

9

32

Michał Ferączek

NZ

Yamaha

12

1:35:13.038

+1 okr.

12

10

358

Mariusz Zimnoch

MKM Białystok

KTM

12

1:35:59.584

+1 okr.

11

11

61

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

KTM

11

1:31:27.535

+2 okr.

10

12

525

Leszek Rzońca

Off Road Białystok

KTM

11

1:31:57.965

+2 okr.

9

13

38

Marek Wrzaszcz

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Yamaha

11

1:34:37.171

+2 okr.

8

14

104

Adam Olczak

NZ

KTM

11

1:35:13.506

+2 okr.

7

15

95

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:35:22.116

+2 okr.

6

16

71

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

11

1:37:35.255

+2 okr.

5

17

7

Mariusz Młot

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Yamaha

10

1:31:23.904

+3 okr.

4

18

64

Paweł Żmiejko

MKM Białystok

Yamaha

10

1:31:39.333

+3 okr.

3

19

258

Piotr Krygier

LKT Wyczół Gościeradz

KTM

9

1:10:54.735

+4 okr.

2

20

40

Marek Leszko

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

8

1:11:37.269

+5 okr.

1

21

2

Sławomir Adamowicz

NZ

Husaberg

7

1:28:38.648

+6 okr.

22

144

Artur Krasny

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Yamaha

3

25:12.062

+10 okr.

23

257

Paweł Krygier

NZ

KTM

1

10:09.388

+12 okr.