Amator - Trening dowolny

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

80

Krzysztof Jaśkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

7

1:52.184

7

2

114

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

7

2:13.620

3

3

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

7

2:17.296

3

4

11

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

7

2:19.451

5

5

779

Paweł Pawelec

Nowy Tomyśl

Yamaha

8

2:20.135

3

6

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

8

2:20.310

4

7

320

Erwin Zacharzewski

NZ

KTM

8

2:22.216

3

8

159

Marek Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

8

2:22.802

5

9

737

Sebastian Dąbrowski

NZ

4

2:22.878

4

10

38

Jan Szkudlarek

NZ

7

2:23.255

3

11

5

Konrad Różański

WKM Wschowa

KTM

8

2:23.914

6

12

3

Arkadiusz Tyliński

AMK Leszno

Yamaha

7

2:24.336

3

13

111

Przemysław Bandosz

Nekla Poznań

8

2:24.439

3

14

35

Sebastian Kałużny

AP Głogów

Suzuki

8

2:25.040

3

15

1

Piotr Wojtyła

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:25.291

6

16

344

Tomasz Stelmaszyk

Wrzos Września

8

2:27.309

3

17

13

Andrzej Filipczak

AP Głogów

KTM

4

2:28.626

3

18

40

Tomasz Bartkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

8

2:30.449

7

19

24

Rafał Napierała

Nowy Tomyśl

7

2:31.023

5

20

12

Roman Kordun

WKM Wschowa

Honda

7

2:31.128

2

21

311

Przemek Kramer

MKO Oborniki

7

2:33.947

3

22

70

Krzysztof Bordulak

NZ

Yamaha

6

2:34.682

2

23

9

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:34.953

2

24

31

Marcin Przyjemski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:35.290

3

25

4

Robert Kuliński

NZ

5

2:35.823

2

26

96

Paweł Szygenda

Wrzos Września

6

2:37.211

3

27

6

Fabian Grześkowiak

WKM Wschowa

Honda

7

2:38.516

5

28

108

Mateusz Kwiatkowski

NZ

4

2:38.931

3

29

16

Piotr Dondaj

Nekla Poznań

4

2:39.864

3

30

59

Paweł Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

8

2:41.135

6

31

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:43.525

7

32

318

Grzegorz Kuźmicki

NZ

Yamaha

7

2:45.840

4

33

255

Sebastian Rymacki

NZ

7

2:46.497

5

34

71

Sebastian Azmin

NZ

7

2:46.979

4

35

42

Patryk Barański

AP Głogów

5

2:50.675

5

36

463

Szymon Nowaczyk

AMK Leszno

Yamaha

7

2:55.834

4