Amator - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

114

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

9

2:10.708

2

2

47

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

Suzuki

8

2:14.620

3

3

1

Piotr Wojtyła

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:16.453

7

4

320

Erwin Zacharzewski

NZ

KTM

9

2:16.925

8

5

779

Paweł Pawelec

Nowy Tomyśl

Yamaha

5

2:16.965

4

6

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Yamaha

10

2:18.018

2

7

5

Konrad Różański

WKM Wschowa

KTM

8

2:18.079

4

8

11

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

Suzuki

6

2:18.858

4

9

13

Andrzej Filipczak

AP Głogów

KTM

6

2:19.271

3

10

3

Arkadiusz Tyliński

AMK Leszno

Yamaha

7

2:19.632

2

11

159

Marek Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

10

2:19.797

4

12

38

Jan Szkudlarek

NZ

Honda

9

2:20.045

4

13

737

Sebastian Dąbrowski

NZ

Honda

6

2:20.054

3

14

35

Sebastian Kałużny

AP Głogów

Suzuki

7

2:20.702

3

15

344

Tomasz Stelmaszyk

Wrzos Września

Honda

9

2:23.261

8

16

40

Tomasz Bartkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

6

2:24.037

5

17

9

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

4

2:24.107

4

18

111

Przemysław Bandosz

Nekla Poznań

Honda

8

2:24.375

7

19

12

Roman Kordun

WKM Wschowa

Honda

8

2:25.059

7

20

311

Przemek Kramer

MKO Oborniki

Husqvarna

8

2:26.046

6

21

31

Marcin Przyjemski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:26.087

3

22

24

Rafał Napierała

Nowy Tomyśl

Yamaha

7

2:29.108

4

23

4

Robert Kuliński

NZ

KTM

6

2:29.347

6

24

16

Piotr Dondaj

Nekla Poznań

Kawasaki

8

2:29.537

3

25

70

Krzysztof Bordulak

NZ

Yamaha

7

2:30.064

3

26

96

Paweł Szygenda

Wrzos Września

KTM

6

2:31.356

6

27

59

Paweł Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

6

2:32.123

3

28

108

Mateusz Kwiatkowski

NZ

Yamaha

4

2:34.502

3

29

318

Grzegorz Kuźmicki

NZ

Yamaha

6

2:36.945

3

30

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:39.534

3

31

80

Krzysztof Jaśkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

6

2:39.634

3

32

6

Fabian Grześkowiak

WKM Wschowa

Honda

7

2:40.281

4

33

255

Sebastian Rymacki

NZ

7

2:42.836

7

34

71

Sebastian Azmin

NZ

Suzuki

8

2:43.756

6

35

42

Patryk Barański

AP Głogów

KTM

8

2:46.297

3

36

463

Szymon Nowaczyk

AMK Leszno

Yamaha

7

2:50.224

3