Amator - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Yamaha

9

21:35.412

25

2

13

Andrzej Filipczak

AP Głogów

KTM

9

21:37.829

22

3

320

Erwin Zacharzewski

NZ

KTM

9

22:05.094

20

4

1

Piotr Wojtyła

WKM Wschowa

Yamaha

9

22:13.388

18

5

3

Arkadiusz Tyliński

AMK Leszno

Yamaha

9

22:29.241

16

6

35

Sebastian Kałużny

AP Głogów

Suzuki

9

22:33.463

15

7

38

Jan Szkudlarek

NZ

Honda

9

22:34.615

14

8

5

Konrad Różański

WKM Wschowa

KTM

9

22:38.550

13

9

4

Robert Kuliński

NZ

KTM

9

22:41.474

12

10

159

Marek Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

9

22:44.156

11

11

779

Paweł Pawelec

Nowy Tomyśl

Yamaha

9

22:57.880

10

12

111

Przemysław Bandosz

Nekla Poznań

Honda

9

23:02.831

9

13

12

Roman Kordun

WKM Wschowa

Honda

9

23:10.817

8

14

9

Mariusz Kałużny

WKM Wschowa

Yamaha

9

23:37.272

7

15

24

Rafał Napierała

Nowy Tomyśl

Yamaha

9

23:39.199

6

16

344

Tomasz Stelmaszyk

Wrzos Września

Honda

9

23:53.823

5

17

40

Tomasz Bartkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

9

23:56.058

4

18

311

Przemek Kramer

MKO Oborniki

Husqvarna

9

24:03.005

3

19

71

Sebastian Azmin

NZ

Suzuki

8

21:43.515

2

20

70

Krzysztof Bordulak

NZ

Yamaha

8

21:43.644

1

21

59

Paweł Kreczetowski

WKM Wschowa

Honda

8

21:43.928

22

31

Marcin Przyjemski

WKM Wschowa

Yamaha

8

21:45.830

23

16

Piotr Dondaj

Nekla Poznań

Kawasaki

8

21:57.010

24

318

Grzegorz Kuźmicki

NZ

Yamaha

8

22:15.103

25

96

Paweł Szygenda

Wrzos Września

KTM

8

22:16.003

26

80

Krzysztof Jaśkowiak

ŻM Wschowa

Yamaha

8

22:21.182

27

11

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

Suzuki

8

22:50.204

28

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

Yamaha

8

23:00.957

29

255

Sebastian Rymacki

NZ

8

23:28.879

30

463

Szymon Nowaczyk

AMK Leszno

Yamaha

8

24:13.914

31

42

Patryk Barański

AP Głogów

KTM

8

24:18.524

32

6

Fabian Grześkowiak

WKM Wschowa

Honda

6

17:24.493

33

108

Mateusz Kwiatkowski

NZ

Yamaha

2

6:28.900