Open - Trening dowolny

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Marek Przybysz

AP Głogów

8

2:05.336

7

2

58

Tomi Wolff

Niemcy

9

2:05.996

7

3

39

Iiri Hendrych

Czechy

3

2:06.841

3

4

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

8

2:07.659

8

5

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

8

2:09.946

6

6

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

8

2:10.116

2

7

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

9

2:10.500

9

8

121

Dariusz Przybysz

AP Głogów

5

2:13.658

3

9

107

Łukasz Kucharczyk

KM Lubań

8

2:13.740

8

10

77

Waldemar Lonka

AP Głogów

7

2:14.132

3

11

29

Toni Zimon

Niemcy

7

2:15.299

6

12

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

7

2:15.610

2

13

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

6

2:15.809

5

14

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

8

2:15.902

7

15

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

8

2:15.936

3

16

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:16.901

2

17

34a

Karol Różański

WKM Wschowa

8

2:16.915

2

18

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

7

2:17.606

7

19

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

8

2:18.180

6

20

104

Damian Dymowski

Płock

8

2:18.490

3

21

106

Kamil Kosmala

KM Zielona Góra

6

2:19.304

2

22

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

8

2:19.486

4

23

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

8

2:19.753

5

24

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

8

2:21.183

5

25

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:21.673

7

26

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

8

2:21.908

2

27

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

8

2:22.177

2

28

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

8

2:22.382

4

29

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

7

2:22.389

6

30

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

8

2:23.632

8

31

57

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:24.222

4

32

46

Andrzej Szic

AK Opolski

8

2:24.325

5

33

101

Maciej Kowalski

Klub Motorowy Szczecin

8

2:25.298

4

34

107a

Patryk Głowania

KM Zielona Góra

4

2:28.649

2

35

127

Karol Pociecha

8

2:29.756

4

36

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:30.105

7

37

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

8

2:32.253

3

38

109

Damian Czudak

KM Zielona Góra

7

2:35.340

2

39

140

Saro Durso

KM Warszawa

KTM

6

2:36.124

2

40

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

6

2:43.963

3

41

110

Mateusz Owczarek

NZ

Honda

7

2:44.447

2

42

90

Stanisław Żytecki

NZ

2

2:49.567

2