Open - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

58

Tomi Wolff

Niemcy

9

2:00.208

8

2

2

Marek Przybysz

AP Głogów

8

2:02.827

+2.619

3

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

7

2:04.001

+3.793

4

4

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

8

2:04.400

+4.192

2

5

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

8

2:04.508

+4.300

7

6

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

5

2:05.870

+5.662

4

7

121

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Kawasaki

6

2:07.542

+7.334

6

8

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

7

2:07.669

+7.461

2

9

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

7

2:08.983

+8.775

2

10

107

Łukasz Kucharczyk

KM Lubań

8

2:09.022

+8.814

7

11

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

7

2:09.131

+8.923

7

12

34a

Karol Różański

WKM Wschowa

7

2:09.187

+8.979

2

13

104

Damian Dymowski

Płock

8

2:09.709

+9.501

8

14

77

Waldemar Lonka

AP Głogów

8

2:09.726

+9.518

4

15

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

6

2:09.929

+9.721

2

16

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

8

2:10.237

+10.029

5

17

29

Toni Zimon

Niemcy

8

2:10.615

+10.407

7

18

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

8

2:11.606

+11.398

2

19

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

8

2:12.085

+11.877

7

20

57

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:12.610

+12.402

2

21

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

7

2:12.679

+12.471

5

22

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

7

2:13.024

+12.816

6

23

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:13.113

+12.905

4

24

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

7

2:14.131

+13.923

2

25

106

Kamil Kosmala

KM Zielona Góra

Yamaha

5

2:15.009

+14.801

2

26

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

6

2:15.422

+15.214

4

27

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

6

2:15.798

+15.590

3

28

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

8

2:17.153

+16.945

4

29

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

8

2:18.393

+18.185

4

30

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

6

2:19.531

+19.323

6

31

46

Andrzej Szic

AK Opolski

4

2:19.588

+19.380

4

32

101

Maciej Kowalski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

8

2:20.407

+20.199

8

33

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

5

2:23.098

+22.890

3

34

127

Karol Pociecha

6

2:24.453

+24.245

6

35

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

2

2:25.017

+24.809

2

36

107a

Patryk Głowania

KM Zielona Góra

Yamaha

5

2:26.051

+25.843

4

37

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

7

2:27.175

+26.967

4

38

109

Damian Czudak

KM Zielona Góra

Yamaha

5

2:27.663

+27.455

2

39

110

Mateusz Owczarek

NZ

Honda

7

2:30.902

+30.694

1

40

140

Saro Durso

KM Warszawa

KTM

5

2:32.907

+32.699

2

41

90

Stanisław Żytecki

NZ

Honda

7

2:37.454

+37.246

1