Open - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Pozostałe

Ogólnopolskie Zawody Motocrossowe - Wschowa, 20 maja 2007
Andrzej Gaszewski
Krzysztof Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Marek Przybysz

AP Głogów

12

25:32.982

25

2

58

Tomi Wolff

Niemcy

12

25:37.160

+4.178

22

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

12

26:11.684

+38.702

20

4

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

12

26:31.645

+58.663

18

5

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

12

26:50.746

+1:17.764

16

6

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

27:07.009

+1:34.027

15

7

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

12

27:14.803

+1:41.821

14

8

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

12

27:32.669

+1:59.687

13

9

77

Waldemar Lonka

AP Głogów

12

27:54.359

+2:21.377

12

10

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

25:42.617

+1 okr.

11

11

34a

Karol Różański

WKM Wschowa

11

25:49.187

+1 okr.

10

12

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

11

25:52.175

+1 okr.

9

13

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

11

25:53.978

+1 okr.

8

14

107

Łukasz Kucharczyk

KM Lubań

11

25:54.873

+1 okr.

7

15

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

11

25:55.755

+1 okr.

6

16

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

11

25:56.387

+1 okr.

5

17

57

Krzysztof Jarmuż

MKS Zjednoczeni Stryków

11

26:02.131

+1 okr.

4

18

29

Toni Zimon

Niemcy

11

26:03.984

+1 okr.

3

19

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

11

26:04.738

+1 okr.

2

20

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

11

26:08.764

+1 okr.

1

21

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

11

26:15.529

+1 okr.

22

106

Kamil Kosmala

KM Zielona Góra

Yamaha

11

26:35.061

+1 okr.

23

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

11

26:38.467

+1 okr.

24

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

26:47.862

+1 okr.

25

46

Andrzej Szic

AK Opolski

11

27:33.859

+1 okr.

26

127

Karol Pociecha

11

27:55.880

+1 okr.

27

91

Mariusz Bochnacki

Klub Motorowy Szczecin

KTM

11

28:01.560

+1 okr.

28

101

Maciej Kowalski

Klub Motorowy Szczecin

Yamaha

11

28:47.099

+1 okr.

29

107a

Patryk Głowania

KM Zielona Góra

Yamaha

10

26:31.757

+2 okr.

30

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

10

26:57.807

+2 okr.

31

140

Saro Durso

KM Warszawa

KTM

10

27:42.267

+2 okr.

32

109

Damian Czudak

KM Zielona Góra

Yamaha

10

27:47.390

+2 okr.

33

104

Damian Dymowski

Płock

8

18:44.447

+4 okr.

34

90

Stanisław Żytecki

NZ

Honda

6

17:36.702

+6 okr.

35

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

3

8:02.165

+9 okr.

36

121

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Kawasaki

2

4:47.676

+10 okr.