Amator - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Pozostałe

Otwarte Zawody Okręgu Warszawskiego w Motocrossie - Radom, 4 listopada 2007
Ryszard Bracik
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:15.105

2

2

177

Michał Kędziora

5

2:17.873

1

3

7

Sławomir Kreps

4

2:19.889

2

4

666

Pyszczek Oskar

5

2:20.704

4

5

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

5

2:20.921

3

6

131

Wacław Chrabelski

4

2:21.751

4

7

31

Marcin Furmańczyk

4

2:21.981

2

8

173

Hubert Dzianok

3

2:23.022

2

9

712

Zbigniew Szczepanek

4

2:23.122

1

10

22

Adrian Żurawski

5

2:23.337

3

11

15

Tomasz Dróżdż

5

2:23.778

3

12

39

Kamil Osóbka

4

2:24.529

2

13

96

Przemysław Brelecki

4

2:24.926

3

14

51

Marcin Tynowski

3

2:27.410

3

15

16

Mariusz Kubat

4

2:27.648

2

16

10

Radek Boczek

4

2:28.165

3

17

37

Andrzej Chmielewski

4

2:28.534

3

18

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

4

2:29.449

1

19

2

Piotr Husar

4

2:30.403

2

20

190

Piotr Mirek

4

2:30.923

3

21

93

Lesław Oczoś

NZ

3

2:32.845

2

22

12

Tomasz Andrzejewski

MKO Oborniki

4

2:32.888

2

23

91

Szymon Frankowski

4

2:32.949

3

24

48

Piotr Morawski

Koszalin

KTM

4

2:33.606

3

25

3

Bartosz Krzyżanowski

4

2:34.042

1

26

11

Łukasz Grzybowski

4

2:34.158

1

27

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

Honda

4

2:34.468

3

28

13

Alek Dubelski

4

2:34.826

2

29

189

Przemysław Purcha

NZ

4

2:35.210

2

30

9

Mirosław Husar

4

2:35.369

2

31

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:35.976

4

32

38

Rafał Karcz

3

2:36.077

2

33

290

Tomasz Kucharczyk

4

2:36.858

2

34

57

Józef StachońTutoń

TKM Zakopane

Yamaha

4

2:37.584

4

35

217

Adam Tumiel

4

2:38.412

3

36

18

Maciej Romanowski

4

2:38.576

2

37

1

Sławomir Iwachów

4

2:39.510

2

38

4

Łukasz Błaszczak

4

2:40.050

1

39

52

Bartosz Ptak

4

2:40.071

1

40

8

Remigiusz Rutka

3

2:40.678

1

41

124

Tomasz Witkowski

4

2:42.954

3

42

5

Jakub Basa

4

2:43.265

3

43

716

Rafał Tomaszewski

3

2:43.635

3

44

33

Daniel Półkosek

4

2:44.191

3

45

191

Filip Sar

4

2:47.193

3

46

19

Paweł Wójcik

4

2:48.434

3

47

17

Artur Pelucha

4

2:49.956

3

48

288

Mateusz Wójcik

4

2:49.985

2

49

77

Jakub Wysocki

4

2:52.182

3

50

44

Oskar Stępień

4

2:55.723

3

51

133

Przemysław Janik

3

2:59.914

2

52

6

Jakub Rutka

3

3:07.647

2

53

71

Jacek Suwała

2

3:24.131

2

54

199

Szymon Ruta

2

3:58.317

1