Amator - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Pozostałe

Otwarte Zawody Okręgu Warszawskiego w Motocrossie - Radom, 4 listopada 2007
Ryszard Bracik
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

2:15.105

2

2

177

Michał Kędziora

5

2:17.873

+2.768

1

3

7

Sławomir Kreps

4

2:19.889

+4.784

2

4

666

Pyszczek Oskar

5

2:20.704

+5.599

4

5

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:20.921

+5.816

3

6

131

Wacław Chrabelski

4

2:21.751

+6.646

4

7

31

Marcin Furmańczyk

4

2:21.981

+6.876

2

8

173

Hubert Dzianok

3

2:23.022

+7.917

2

9

712

Zbigniew Szczepanek

4

2:23.122

+8.017

1

10

22

Adrian Żurawski

5

2:23.337

+8.232

3

11

15

Tomasz Dróżdż

5

2:23.778

+8.673

3

12

39

Kamil Osóbka

4

2:24.529

+9.424

2

13

96

Przemysław Brelecki

4

2:24.926

+9.821

3

14

51

Marcin Tynowski

3

2:27.410

+12.305

3

15

16

Mariusz Kubat

4

2:27.648

+12.543

2

16

10

Radek Boczek

4

2:28.165

+13.060

3

17

37

Andrzej Chmielewski

4

2:28.534

+13.429

3

18

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

4

2:29.449

+14.344

1

19

2

Piotr HUSAR

4

2:30.403

+15.298

2

20

190

Piotr Mirek

4

2:30.923

+15.818

3

21

93

Lesław Oczoś

NZ

3

2:32.845

+17.740

2

22

12

Tomasz Andrzejewski

MKO Oborniki

4

2:32.888

+17.783

2

23

91

Szymon Frankowski

4

2:32.949

+17.844

3

24

48

Piotr Morawski

Koszalin

KTM

4

2:33.606

+18.501

3

25

3

Bartosz Krzyżanowski

4

2:34.042

+18.937

1

26

11

Łukasz Grzybowski

4

2:34.158

+19.053

1

27

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

Honda

4

2:34.468

+19.363

3

28

13

Alek Dubelski

4

2:34.826

+19.721

2

29

189

Przemysław Purcha

NZ

4

2:35.210

+20.105

2

30

9

Mirosław HUSAR

4

2:35.369

+20.264

2

31

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

2:35.976

+20.871

4

32

38

Rafał Karcz

3

2:36.077

+20.972

2

33

290

Tomasz Kucharczyk

4

2:36.858

+21.753

2

34

57

Józef StachońTutoń

TKM Zakopane

Yamaha

4

2:37.584

+22.479

4

35

217

Adam Tumiel

4

2:38.412

+23.307

3

36

18

Maciej Romanowski

4

2:38.576

+23.471

2

37

1

Sławomir Iwachów

4

2:39.510

+24.405

2

38

4

Łukasz Błaszczak

4

2:40.050

+24.945

1

39

52

Bartosz Ptak

4

2:40.071

+24.966

1

40

8

Remigiusz Rutka

3

2:40.678

+25.573

1

41

124

Tomasz Witkowski

4

2:42.954

+27.849

3

42

5

Jakub Basa

4

2:43.265

+28.160

3

43

716

Rafał Tomaszewski

3

2:43.635

+28.530

3

44

33

Daniel Półkosek

4

2:44.191

+29.086

3

45

191

Filip Sar

4

2:47.193

+32.088

3

46

19

Paweł Wójcik

4

2:48.434

+33.329

3

47

17

Artur Pelucha

4

2:49.956

+34.851

3

48

288

Mateusz Wójcik

4

2:49.985

+34.880

2

49

77

Jakub Wysocki

4

2:52.182

+37.077

3

50

44

Oskar Stępień

4

2:55.723

+40.618

3

51

133

Przemysław Janik

3

2:59.914

+44.809

2

52

6

Jakub Rutka

3

3:07.647

+52.542

2

53

71

Jacek Suwała

2

3:24.131

+1:09.026

2

54

199

Szymon Ruta

2

3:58.317

+1:43.212

1