Amator - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Pozostałe

Otwarte Zawody Okręgu Warszawskiego w Motocrossie - Radom, 4 listopada 2007
Ryszard Bracik
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

73

Hubert Dzianok

6

13:40.245

2

7

Sławomir Kreps

6

14:06.170

25

3

47

Wojciech Kuształa

MK Lidzbark Warmiński

6

14:06.606

22

4

131

Wacław Chrabelski

6

14:07.010

20

5

177

Michał Kędziora

6

14:07.862

18

6

23

Bartosz Chmielewski

6

14:14.905

16

7

31

Marcin Furmańczyk

6

14:31.082

15

8

2

Piotr Husar

6

14:43.162

14

9

15

Tomasz Dróżdż

6

14:44.168

13

10

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

6

14:50.293

12

11

16

Mariusz Kubat

6

14:52.073

11

12

93

Lesław Oczoś

NZ

6

14:55.686

10

13

39

Kamil Osóbka

6

15:08.826

9

14

666

Pyszczek Oskar

6

15:13.209

8

15

10

Radek Boczek

6

15:23.125

7

16

11

Łukasz Grzybowski

6

15:28.390

6

17

217

Adam Tumiel

6

15:35.323

5

18

712

Zbigniew Szczepanek

6

15:36.687

4

19

22

Adrian Żurawski

6

15:37.326

3

20

9

Mirosław Husar

6

15:39.814

2

21

51

Marcin Tynowski

6

15:45.627

1

22

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

Honda

6

15:53.060

23

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

15:54.408

24

96

Przemysław Brelecki

6

15:54.906

25

18

Maciej Romanowski

6

15:56.844

26

13

Alek Dubelski

6

16:09.062

27

52

Bartosz Ptak

6

16:14.163

28

124

Tomasz Witkowski

5

13:41.919

29

48

Piotr Morawski

Koszalin

Suzuki

5

13:43.027

30

33

Daniel Półkosek

5

13:43.888

31

12

Tomasz Andrzejewski

MKO Oborniki

5

13:58.704

32

716

Rafał Tomaszewski

5

14:02.601

33

91

Szymon Frankowski

5

14:03.664

34

191

Filip Sar

5

14:09.578

35

3

Bartosz Krzyżanowski

5

14:20.696

36

38

Rafał Karcz

5

14:27.268

37

4

Łukasz Błaszczak

5

14:30.326

38

288

Mateusz Wójcik

5

14:30.639

39

189

Przemysław Purcha

NZ

5

14:39.017

40

5

Jakub Basa

5

14:43.054

41

19

Paweł Wójcik

5

14:43.709

42

44

Oskar Stępień

5

14:53.083

43

17

Artur Pelucha

5

14:58.815

44

8

Remigiusz Rutka

5

15:02.058

45

77

Jakub Wysocki

5

15:06.263

46

1

Sławomir Iwachów

5

15:12.337

47

6

Jakub Rutka

4

14:29.008

48

199

Szymon Ruta

4

15:30.379

49

290

Tomasz Kucharczyk

3

14:41.754

50

133

Przemysław Janik

2

8:05.879