Amator - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Pozostałe

Otwarte Zawody Okręgu Warszawskiego w Motocrossie - Radom, 4 listopada 2007
Ryszard Bracik
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

23

Bartosz Chmielewski

7

15:47.386

25

2

73

Hubert Dzianok

7

15:49.427

+2.041

3

31

Marcin Furmańczyk

7

16:25.841

+38.455

22

4

47

Wojciech Kuształa

Moto Klub Lidzbark Warmiński

7

16:27.523

+40.137

20

5

131

Wacław Chrabelski

7

16:27.649

+40.263

18

6

7

Sławomir Kreps

7

16:41.060

+53.674

16

7

96

Przemysław Brelecki

7

17:00.026

+1:12.640

15

8

2

Piotr Husar

7

17:01.213

+1:13.827

14

9

177

Michał Kędziora

7

17:02.508

+1:15.122

13

10

666

Pyszczek Oskar

7

17:06.767

+1:19.381

12

11

135

Jan Folga

MKM Motosport Kielce

Honda

7

17:11.951

+1:24.565

11

12

39

Kamil Osóbka

7

17:18.510

+1:31.124

10

13

16

Mariusz Kubat

7

17:27.539

+1:40.153

9

14

15

Tomasz Dróżdż

7

17:28.578

+1:41.192

8

15

93

Lesław Oczoś

NZ

7

17:35.753

+1:48.367

7

16

10

Radek Boczek

7

17:39.445

+1:52.059

6

17

217

Adam Tumiel

7

17:54.256

+2:06.870

5

18

51

Marcin Tynowski

7

18:05.052

+2:17.666

4

19

22

Adrian Żurawski

7

18:11.848

+2:24.462

3

20

11

Łukasz Grzybowski

7

18:13.587

+2:26.201

2

21

712

Zbigniew Szczepanek

7

18:16.294

+2:28.908

1

22

9

Mirosław Husar

7

18:17.423

+2:30.037

23

1

Sławomir Iwachów

6

15:53.334

+1 okr.

24

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

15:55.213

+1 okr.

25

48

Piotr Morawski

Koszalin

Suzuki

6

15:55.301

+1 okr.

26

189

Przemysław Purcha

NZ

6

16:00.492

+1 okr.

27

13

Alek Dubelski

6

16:08.130

+1 okr.

28

18

Maciej Romanowski

6

16:09.132

+1 okr.

29

290

Tomasz Kucharczyk

6

16:11.139

+1 okr.

30

30

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

Honda

6

16:19.939

+1 okr.

31

38

Rafał Karcz

6

16:21.525

+1 okr.

32

12

Tomasz Andrzejewski

MKO Oborniki

6

16:26.610

+1 okr.

33

91

Szymon Frankowski

6

16:32.522

+1 okr.

34

124

Tomasz Witkowski

6

16:32.929

+1 okr.

35

3

Bartosz Krzyżanowski

6

16:33.300

+1 okr.

36

716

Rafał Tomaszewski

6

16:52.778

+1 okr.

37

33

Daniel Półkosek

6

16:56.588

+1 okr.

38

52

Bartosz Ptak

6

16:58.475

+1 okr.

39

288

Mateusz Wójcik

6

16:59.489

+1 okr.

40

313

Paweł Szydłowski

6

17:01.068

+1 okr.

41

191

Filip Sar

6

17:06.058

+1 okr.

42

8

Remigiusz Rutka

6

17:14.453

+1 okr.

43

17

Artur Pelucha

6

17:18.059

+1 okr.

44

37

Andrzej Chmielewski

6

17:26.968

+1 okr.

45

19

Paweł Wójcik

6

17:31.100

+1 okr.

46

5

Jakub Basa

6

17:51.498

+1 okr.

47

77

Jakub Wysocki

6

17:54.659

+1 okr.

48

44

Oskar Stępień

6

18:09.854

+1 okr.

49

133

Przemysław Janik

6

19:00.622

+1 okr.

50

4

Łukasz Błaszczak

5

15:54.142

+2 okr.

51

6

Jakub Rutka

5

16:00.737

+2 okr.

52

190

Piotr Mirek

2

6:05.809

+5 okr.

53

199

Szymon Ruta

2

9:24.597

+5 okr.