EMX-Open - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Europy

European Motocross Championship (EMN 20/39) - Gdańsk - Poland, 29 kwietnia 2007
Peter Goris
Marian Zupa
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Vitaly Tonkov

RUS / MFR

Yamaha

16

35:02.167

25

2

12

Roman Morozov

UA / FMU

Suzuki

16

35:04.445

+2.278

22

3

41

Sergey Astaikin

RUS / MFR

Yamaha

16

35:05.101

+2.934

20

4

115

Oleksandr Pashchynskyy

UA / FMU

KTM

16

35:29.083

+26.916

18

5

16

Maciej Zdunek

PL / PZM

KTM

16

35:40.087

+37.920

16

6

29

Artem Sadilov

RUS / MFR

Yamaha

16

35:45.986

+43.819

15

7

7

Evgeny Zemskov

RUS / MFR

Yamaha

16

35:52.086

+49.919

14

8

26

Evgeny Kolupaev

RUS / MFR

Yamaha

16

36:05.916

+1:03.749

13

9

31

Sergiy Onypchenko

UA / FMU

Suzuki

16

36:23.728

+1:21.561

12

10

151

Marek Przybysz

POL / PZM

Husqvarna

16

36:33.687

+1:31.520

11

11

6

Allan Scheel Hansen

DK / DMU

Kawasaki

16

36:35.343

+1:33.176

10

12

201

Konstantin Pozdniakov

RUS / MFR

Yamaha

16

36:56.017

+1:53.850

9

13

32

Łukasz Wysocki

PL / PZM

Kawasaki

16

36:59.003

+1:56.836

8

14

122

Alexandr Sazanovets

BY / BMX

Yamaha

16

37:02.936

+2:00.769

7

15

33

Arkadiusz Mańk

PL / PZM

Yamaha

16

37:05.850

+2:03.683

6

16

59

Łukasz Kędzierski

PL / PZM

Yamaha

16

37:08.134

+2:05.967

5

17

82

Adriy Makhankov

UA / FMU

KTM

16

37:15.289

+2:13.122

4

18

55

Alexander Naumov

RUS / MFR

Honda

16

37:16.472

+2:14.305

3

19

88

Paweł Nowicki

PL / PZM

Suzuki

15

35:09.452

+1 okr.

2

20

51

Kenneth Nellemann

DK / DMU

Yamaha

15

35:10.357

+1 okr.

1

21

58

Karol Kędzierski

PL / PZM

Yamaha

15

35:22.490

+1 okr.

22

123

Jacek Lonka

POL / PZM

Honda

15

35:26.135

+1 okr.

23

30

Sergiy Chmel

UA / FMU

KTM

15

35:34.273

+1 okr.

24

54

Alexander Orlovsky

RUS / MFR

KTM

14

35:43.463

+2 okr.

25

27

Dmitry Vintaev

RUS / MFR

Yamaha

5

14:31.000

+11 okr.

NS

34

Oskar Wojciechowicz

PL / PZM

Honda

NS

48

Miha Urbas

SLO / AMZS

Suzuki

NS

50

Tomasz Kazimierczak

POL / PZM

Yamaha

NS

53

Mateusz Wojciechowski

POL / PZM

KTM

NS

56

Hasse Lorentzen

DK / DMU

Yamaha

NS

57

Tomasz Jost

POL / PZM

KTM

NS

120

Frank Stramm

L / MUL

Honda

NS

121

Alexandr Giruc

BY / BMX

Honda