125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

6

2:29.266

5

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

5

2:35.433

+6.167

4

3

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

5

2:37.645

+8.379

5

4

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:38.152

+8.886

5

5

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:38.465

+9.199

4

6

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:39.108

+9.842

5

7

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

4

2:40.430

+11.164

4

8

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

4

2:43.239

+13.973

3

9

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:44.031

+14.765

5

10

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:49.222

+19.956

3

11

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:51.302

+22.036

4

12

12

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

3

2:51.631

+22.365

3

13

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

6

2:51.683

+22.417

2

14

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

7

2:52.010

+22.744

7

15

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

5

2:52.827

+23.561

5

16

3

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

3

2:53.216

+23.950

2

17

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

5

2:53.282

+24.016

4

18

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

2

2:54.532

+25.266

2

19

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

6

2:54.713

+25.447

3

20

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

4

2:54.909

+25.643

4

21

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

6

2:55.148

+25.882

5

22

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

5

2:56.300

+27.034

1

23

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

5

2:56.959

+27.693

3

24

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

5

2:57.430

+28.164

4

25

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

4

2:58.292

+29.026

4

26

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

5

2:59.521

+30.255

2

27

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

5

3:00.802

+31.536

5

28

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

6

3:00.961

+31.695

6

29

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

4

3:04.652

+35.386

4

30

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

5

3:05.314

+36.048

4

31

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

5

3:07.231

+37.965

3

32

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

5

3:07.440

+38.174

2

33

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

4

3:07.793

+38.527

4

34

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

5

3:11.020

+41.754

3

35

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

3

3:15.983

+46.717

2

36

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

5

3:22.130

+52.864

4

37

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

3

4:02.936

+1:33.670

1