125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

3

2:17.505

3

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:19.830

+2.325

7

3

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:19.902

+2.397

4

4

3

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:21.038

+3.533

4

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

5

2:24.850

+7.345

3

6

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

2:25.585

+8.080

7

7

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:25.839

+8.334

6

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:25.928

+8.423

7

9

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:26.858

+9.353

6

10

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:26.938

+9.433

6

11

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:27.452

+9.947

5

12

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:28.511

+11.006

6

13

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:28.651

+11.146

4

14

12

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:30.361

+12.856

5

15

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:32.179

+14.674

7

16

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:33.459

+15.954

6

17

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

6

2:34.699

+17.194

2

18

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:35.192

+17.687

3

19

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

7

2:35.400

+17.895

1

20

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

7

2:35.441

+17.936

4

21

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:35.840

+18.335

3

22

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

7

2:36.929

+19.424

7

23

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

5

2:37.126

+19.621

5

24

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

7

2:37.297

+19.792

6

25

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:37.908

+20.403

2

26

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:38.822

+21.317

7

27

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

3

2:39.602

+22.097

3

28

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

7

2:40.009

+22.504

5

29

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

3

2:41.807

+24.302

1

30

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:45.285

+27.780

4

31

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

7

2:45.743

+28.238

6

32

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:46.185

+28.680

7

33

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

6

2:47.282

+29.777

5

34

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

4

2:47.891

+30.386

2

35

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

2:47.991

+30.486

1

36

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

4

2:53.857

+36.352

4

37

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

4

2:55.767

+38.262

1