125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

26:19.624

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

26:23.578

22

3

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

26:43.943

20

4

3

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

11

27:41.654

18

5

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

27:54.399

16

6

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

11

27:54.822

15

7

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

11

28:00.223

14

8

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

28:01.624

13

9

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

28:21.458

12

10

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

28:25.060

11

11

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

28:57.915

10

12

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

10

26:35.823

9

13

12

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

26:39.778

8

14

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

26:44.626

7

15

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

10

26:44.880

6

16

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

10

26:44.968

5

17

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

10

27:07.228

4

18

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

27:15.521

3

19

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

27:17.295

2

20

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

10

27:18.814

1

21

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:27.470

22

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

10

27:46.012

23

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

27:54.216

24

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

28:00.028

25

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

28:03.934

26

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

28:33.620

27

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

10

29:09.697

28

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

27:20.822

29

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

27:26.773

30

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

8

26:51.026

31

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

4

12:30.308

32

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

3

8:14.907

NS

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

NS

28

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

NS

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

NS

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

NS

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

NS

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

NS

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha