125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

26:44.042

25

2

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

26:48.968

+4.926

22

3

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

27:11.361

+27.319

20

4

3

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

11

27:56.342

+1:12.300

18

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

11

28:14.702

+1:30.660

16

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

28:33.567

+1:49.525

15

7

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

11

28:47.095

+2:03.053

14

8

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

28:49.602

+2:05.560

13

9

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

28:54.554

+2:10.512

12

10

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

29:03.236

+2:19.194

11

11

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

29:17.054

+2:33.012

10

12

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

29:17.711

+2:33.669

9

13

12

Oskar Pieniążek

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

26:55.431

+1 okr.

8

14

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

10

27:03.858

+1 okr.

7

15

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

10

27:13.656

+1 okr.

6

16

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

27:22.180

+1 okr.

5

17

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

10

27:22.967

+1 okr.

4

18

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

27:44.139

+1 okr.

3

19

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

10

27:45.180

+1 okr.

2

20

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

27:59.009

+1 okr.

1

21

28

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

10

28:07.572

+1 okr.

22

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

28:10.854

+1 okr.

23

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

28:11.809

+1 okr.

24

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

10

28:15.917

+1 okr.

25

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

28:22.022

+1 okr.

26

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

28:41.254

+1 okr.

27

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

10

28:46.134

+1 okr.

28

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

28:53.341

+1 okr.

29

48

Patryk Wszelaki

LKS Jastrząb Lipno

KTM

10

29:14.261

+1 okr.

30

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

27:46.936

+2 okr.

31

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

27:49.037

+2 okr.

32

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

6

16:20.509

+5 okr.

33

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

5

13:25.237

+6 okr.

34

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

2

5:18.714

+9 okr.

35

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

1

3:10.382

+10 okr.

36

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

0

6.312

+11 okr.

NS

45

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

NS

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

NS

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki