powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Marek Przybysz

AP Głogów

6

2:24.629

6

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

3

2:24.899

+0.270

1

3

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

7

2:25.898

+1.269

7

4

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

6

2:27.135

+2.506

3

5

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

3

2:27.757

+3.128

3

6

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:27.880

+3.251

6

7

6

Iiri Hendrych

Czechy

7

2:28.463

+3.834

5

8

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

5

2:31.481

+6.852

5

9

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

7

2:31.496

+6.867

7

10

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

6

2:32.305

+7.676

5

11

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

5

2:32.476

+7.847

3

12

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:33.709

+9.080

6

13

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

6

2:34.597

+9.968

5

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

6

2:35.815

+11.186

3

15

8

Jakub Przygoński

AP Warszawa

5

2:36.552

+11.923

4

16

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

6

2:37.120

+12.491

3

17

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

4

2:39.600

+14.971

3

18

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

2:41.352

+16.723

7

19

00

Dariusz Przybysz

AP Głogów

4

2:41.621

+16.992

2

20

34

Karol Różański

WKM Wschowa

7

2:42.086

+17.457

7

21

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

6

2:43.546

+18.917

4

22

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

6

2:45.607

+20.978

3

23

29

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

6

2:46.028

+21.399

5

24

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

7

2:46.264

+21.635

3

25

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:46.685

+22.056

2

26

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:49.176

+24.547

6

27

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

6

2:49.326

+24.697

4

28

3

Jacek Lonka

AP Głogów

4

2:53.996

+29.367

4

29

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

7

2:54.538

+29.909

5