powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Głogów, 3 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

2:13.373

7

2

6

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

7

2:15.637

+2.264

2

3

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

2:16.026

+2.653

8

4

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:16.950

+3.577

6

5

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

6

2:17.536

+4.163

4

6

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Yamaha

6

2:18.503

+5.130

5

7

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

2:19.032

+5.659

4

8

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:20.238

+6.865

4

9

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

8

2:21.027

+7.654

8

10

8

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Honda

7

2:21.255

+7.882

4

11

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:21.437

+8.064

1

12

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

2:23.779

+10.406

4

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

7

2:24.318

+10.945

4

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

5

2:24.425

+11.052

5

15

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:24.759

+11.386

3

16

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:25.044

+11.671

4

17

34

Karol Różański

WKM Wschowa

Honda

7

2:25.284

+11.911

4

18

121

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Kawasaki

4

2:26.519

+13.146

2

19

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

2:26.920

+13.547

6

20

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

5

2:28.172

+14.799

4

21

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:30.574

+17.201

4

22

76

Andrzej Seremet

AP Głogów

Yamaha

6

2:31.133

+17.760

6

23

29

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

Honda

7

2:31.420

+18.047

1

24

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:32.466

+19.093

3

25

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:33.314

+19.941

5

26

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

6

2:35.985

+22.612

3

27

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:37.457

+24.084

2

28

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:37.845

+24.472

2

29

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:38.447

+25.074

4