125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (80 cc + 125 cc) - Głogów, 2 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:15.495

6

2

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

8

2:16.781

+1.286

7

3

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

8

2:17.413

+1.918

6

4

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

8

2:17.881

+2.386

4

5

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

6

2:17.926

+2.431

6

6

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

8

2:19.344

+3.849

8

7

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

3

2:19.760

+4.265

2

8

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

7

2:20.493

+4.998

2

9

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

8

2:20.678

+5.183

5

10

88

Paweł Nowicki

NZ

7

2:20.972

+5.477

4

11

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

7

2:21.434

+5.939

6

12

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

6

2:21.601

+6.106

4

13

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

8

2:22.581

+7.086

6

14

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

7

2:24.055

+8.560

5

15

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:24.171

+8.676

7

16

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

8

2:24.412

+8.917

4

17

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

8

2:24.420

+8.925

7

18

10

Jacek Lonka

AP Głogów

7

2:25.632

+10.137

7

19

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

7

2:26.452

+10.957

6

20

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

8

2:27.375

+11.880

1

21

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

8

2:28.564

+13.069

5

22

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:30.118

+14.623

5

23

104

Damian Dymowski

Płock

7

2:30.598

+15.103

4

24

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:30.916

+15.421

3

25

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

8

2:33.627

+18.132

4

26

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

7

2:34.451

+18.956

7

27

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:34.948

+19.453

7

28

43

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

1

2:35.259

+19.764

1

29

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:35.885

+20.390

4

30

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:36.349

+20.854

5

31

106

Michał Ficoń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

8

2:37.935

+22.440

5

32

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

7

2:37.961

+22.466

3

33

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

7

2:38.158

+22.663

3

34

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

7

2:39.800

+24.305

7

35

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

7

2:43.821

+28.326

3

36

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:47.639

+32.144

6

37

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:57.204

+41.709

6