125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (80 cc + 125 cc) - Głogów, 2 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

1:28.401

8

2

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

9

2:10.406

+42.005

4

3

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

2:12.665

+44.264

4

4

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:13.047

+44.646

4

5

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

8

2:14.100

+45.699

3

6

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:14.419

+46.018

5

7

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:14.797

+46.396

1

8

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:15.171

+46.770

7

9

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

8

2:15.259

+46.858

4

10

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

9

2:15.503

+47.102

6

11

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:15.767

+47.366

7

12

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

7

2:15.900

+47.499

5

13

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

8

2:16.614

+48.213

6

14

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:17.345

+48.944

4

15

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

9

2:18.240

+49.839

7

16

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:18.582

+50.181

8

17

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:18.778

+50.377

2

18

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

8

2:18.960

+50.559

7

19

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

3

2:19.701

+51.300

1

20

56

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

7

2:19.833

+51.432

5

21

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

7

2:21.700

+53.299

4

22

43

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:21.982

+53.581

5

23

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:22.032

+53.631

8

24

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:23.181

+54.780

3

25

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:24.067

+55.666

3

26

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:24.497

+56.096

2

27

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:25.996

+57.595

4

28

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

2:28.536

+1:00.135

3

29

94

Mateusz Michałowski

MKO Oborniki

Honda

7

2:28.635

+1:00.234

5

30

106

Michał Ficoń

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:29.501

+1:01.100

3

31

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

4

2:30.620

+1:02.219

3

32

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:31.302

+1:02.901

3

33

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:32.197

+1:03.796

2

34

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

8

2:32.485

+1:04.084

7

35

118

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

Honda

7

2:32.923

+1:04.522

5

36

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:38.499

+1:10.098

2

37

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:45.433

+1:17.032

7