80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP I Runda (80 cc + 125 cc) - Głogów, 2 maja 2007
Andrzej Olszewski
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:25.386

5

2

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:26.339

4

3

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:28.254

5

4

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:30.769

7

5

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

2:32.919

5

6

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

4

2:34.395

4

7

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:35.615

4

8

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:36.403

4

9

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

6

2:36.927

6

10

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:37.353

3

11

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

6

2:40.149

6

12

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:40.185

6

13

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:40.303

5

14

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:42.357

4

15

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:42.517

5

16

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

6

2:42.691

5

17

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:43.050

3

18

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

6

2:43.379

5

19

23

Bartosz Osiński

AMK Człuchów

Yamaha

6

2:44.189

6

20

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:48.554

6

21

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:48.905

5

22

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

5

2:49.299

4

23

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:49.530

6

24

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

5

2:52.044

5

25

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

5

2:52.086

4

26

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

Honda

6

2:52.094

5

27

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

6

2:52.259

5

28

60

Dominik Chudzik

MKO Oborniki

Kawasaki

5

2:52.287

5

29

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

5

2:54.841

3

30

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

4

2:56.971

4

31

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:57.888

5

32

39

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:59.547

3

33

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

3:01.415

5

34

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

4

3:04.776

2

35

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

5

3:24.330

1

36

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

3

3:30.435

2