125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Człuchów, 3 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

25:11.097

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

25:23.376

+12.279

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

25:28.226

+17.129

20

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:02.283

+51.186

18

5

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

26:15.985

+1:04.888

16

6

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:47.372

+1:36.275

15

7

15

Jędrzej Żuralski

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:53.774

+1:42.677

14

8

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:57.622

+1:46.525

13

9

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:00.008

+1:48.911

12

10

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

11

27:16.555

+2:05.458

11

11

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

11

27:24.320

+2:13.223

10

12

19

Adrian Piłat

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:45.869

+2:34.772

9

13

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

10

25:46.717

+1 okr.

8

14

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

25:47.574

+1 okr.

7

15

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

25:48.244

+1 okr.

6

16

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

10

26:08.560

+1 okr.

5

17

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

26:18.025

+1 okr.

4

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

26:44.957

+1 okr.

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:52.040

+1 okr.

2

20

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

10

27:18.189

+1 okr.

1

21

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

27:36.523

+1 okr.

22

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

10

27:52.301

+1 okr.

23

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

25:53.298

+2 okr.

24

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

9

26:49.369

+2 okr.

25

110

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

8

19:52.055

+3 okr.

26

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

3

7:17.372

+8 okr.

27

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

9:04.043

+8 okr.

28

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

2

5:20.401

+9 okr.