125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Człuchów, 3 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

11

25:11.097

25

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

11

25:23.376

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

25:28.226

20

4

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

11

26:02.283

18

5

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

11

26:15.985

16

6

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

26:47.372

15

7

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:53.774

14

8

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

11

26:57.622

13

9

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

27:00.008

12

10

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

11

27:16.555

11

11

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

11

27:24.320

10

12

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

27:45.869

9

13

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

10

25:46.717

8

14

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

25:47.574

7

15

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

10

25:48.244

6

16

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

KTM

10

26:08.560

5

17

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

10

26:18.025

4

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

10

26:44.957

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:52.040

2

20

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

10

27:18.189

1

21

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

27:36.523

22

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

10

27:52.301

23

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

25:53.298

24

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

9

26:49.369

25

110

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

8

19:52.055

26

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

3

7:17.372

27

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

9:04.043

28

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

2

5:20.401