125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

6

2:21.863

6

2

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

7

2:21.888

2

3

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:21.911

5

4

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:22.726

7

5

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

6

2:23.483

3

6

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

6

2:23.652

5

7

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:23.755

5

8

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:24.463

5

9

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

6

2:26.446

3

10

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:26.759

2

11

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:26.863

5

12

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:29.793

4

13

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

7

2:30.842

1

14

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:32.884

4

15

23

Marek Przybysz

AP Głogów

5

2:33.407

3

16

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:34.189

6

17

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

2:35.476

2

18

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

5

2:35.960

5

19

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:35.987

4

20

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

7

2:36.242

5

21

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

4

2:36.400

3

22

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

6

2:38.264

4

23

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:39.446

5

24

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

6

2:41.941

5

25

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

5

2:42.002

4

26

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

5

2:43.361

4

27

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

6

2:44.904

6

28

62

Tomasz Zych

AP Głogów

6

2:45.207

5

29

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

4

2:46.797

2

30

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

6

2:47.064

6

31

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:47.257

4

32

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:48.755

3

33

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

6

2:49.030

2

34

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

2:52.778

1

35

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

5

2:53.041

2

36

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:56.911

3

37

127

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

3

3:00.122

2

38

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

3:00.964

6

39

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

6

3:11.645

6