125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

2:14.898

3

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

6

2:15.090

6

3

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:15.152

5

4

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:16.114

5

5

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:16.139

2

6

23

Marek Przybysz

AP Głogów

8

2:16.276

6

7

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:16.306

2

8

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

8

2:16.601

4

9

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:16.962

7

10

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

8

2:16.977

6

11

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:17.454

4

12

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:17.783

5

13

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

6

2:18.526

6

14

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

8

2:20.128

8

15

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

7

2:20.139

7

16

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:20.294

3

17

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:20.680

7

18

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

2:22.131

3

19

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

7

2:25.153

2

20

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

8

2:25.880

4

21

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:26.217

4

22

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

6

2:26.964

6

23

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

7

2:31.030

5

24

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

6

2:31.043

2

25

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

8

2:32.287

5

26

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

8

2:32.378

4

27

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:33.157

4

28

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

8

2:33.196

4

29

62

Tomasz Zych

AP Głogów

6

2:33.287

6

30

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:34.062

6

31

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:35.985

2

32

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:37.916

4

33

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

7

2:38.267

6

34

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:41.132

3

35

40

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

2

2:47.156

2

36

127

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:48.357

5

37

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

8

2:50.054

4

38

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:52.913

5