125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

14

32:00.632

25

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

32:24.429

22

3

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

14

32:33.696

20

4

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

32:34.440

18

5

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

14

32:36.104

16

6

23

Marek Przybysz

AP Głogów

14

32:43.404

15

7

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

32:50.991

14

8

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

14

33:06.944

13

9

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

33:09.971

12

10

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

14

33:12.458

11

11

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

14

33:18.292

10

12

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

14

33:19.283

9

13

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

14

33:22.250

8

14

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

14

33:34.919

7

15

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

14

33:37.480

6

16

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

14

33:57.526

5

17

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

14

34:23.267

4

18

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

13

32:10.488

3

19

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

13

32:21.772

2

20

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

13

32:23.813

1

21

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

13

32:58.076

22

37

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

13

33:16.166

23

106

Michał Ficoń

MK Lidzbark Warmiński

Yamaha

13

33:50.399

24

116

Rafał Kiczko

KM Quercus

13

33:55.525

25

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

13

33:57.336

26

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

13

34:03.439

27

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

13

34:25.699

28

62

Tomasz Zych

AP Głogów

12

32:15.824

29

87

Krzysztof Gronostaj

MKO Oborniki

12

32:30.844

30

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

33:04.863

31

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

12

33:47.826

32

127

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

34:37.917

33

60

Wojciech Ilkiewicz

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

31:24.097

34

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

32:09.706

35

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

2

5:12.110

36

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

2

5:18.401