80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:28.236

3

2

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:28.439

+0.203

8

3

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

4

2:30.908

+2.672

3

4

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

7

2:34.307

+6.071

3

5

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:34.361

+6.125

2

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:35.345

+7.109

3

7

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

5

2:38.613

+10.377

5

8

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:40.274

+12.038

2

9

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:41.098

+12.862

5

10

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

5

2:44.453

+16.217

5

11

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:44.535

+16.299

5

12

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:46.389

+18.153

2

13

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

7

2:47.130

+18.894

4

14

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:47.564

+19.328

5

15

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

6

2:48.217

+19.981

6

16

8

Patryk Rubacki

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

2:48.287

+20.051

5

17

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

6

2:49.819

+21.583

5

18

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

6

2:50.952

+22.716

5

19

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

6

2:51.105

+22.869

4

20

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

6

2:53.400

+25.164

5

21

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

7

2:53.916

+25.680

5

22

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:55.763

+27.527

3

23

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

4

2:56.646

+28.410

4

24

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

6

2:58.054

+29.818

4

25

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

6

2:59.062

+30.826

6

26

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

6

2:59.725

+31.489

3

27

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

5

3:01.757

+33.521

3

28

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

7

3:02.545

+34.309

7

29

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

3:03.974

+35.738

5

30

28

Damian Pietrukaniec

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

7

3:04.163

+35.927

3

31

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

3:04.507

+36.271

5

32

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

5

3:06.197

+37.961

2

33

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

3

3:06.633

+38.397

2

34

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

3:08.899

+40.663

2

35

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

2

3:14.039

+45.803

2

36

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

6

3:18.205

+49.969

6

37

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

3:19.258

+51.022

2

38

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

2

3:23.866

+55.630

2