80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP II Runda (80 cc + 125 cc) - Chełmno, 13 maja 2007
Roman Umiastowski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

10

25:10.480

25

2

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

10

25:16.144

22

3

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

10

25:28.904

20

4

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

25:31.173

18

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

26:18.032

16

6

16

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

10

26:38.004

15

7

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

10

27:03.733

14

8

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

10

27:03.772

13

9

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

27:21.859

12

10

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

27:28.443

11

11

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

10

27:35.508

10

12

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Suzuki

10

27:51.877

9

13

11

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

27:53.224

8

14

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

9

25:22.393

7

15

92

Damian Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

KTM

9

25:34.258

6

16

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

9

25:53.824

5

17

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

25:57.983

4

18

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

26:09.763

3

19

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

9

26:13.214

2

20

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

9

26:22.824

1

21

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

9

26:42.010

22

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

26:46.416

23

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

27:04.152

24

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

9

27:11.586

25

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

9

27:12.850

26

51

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

9

27:39.541

27

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

9

27:50.625

28

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

28:07.272

29

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

25:14.263

30

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

8

25:16.203

31

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

25:31.112

32

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

8

25:37.841

33

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

26:19.665

34

27

Kamil Matyjas

KM Wisła Chełmno

Honda

8

26:34.888

35

46

Michał Błaszczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

2

5:50.562

36

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

2

6:58.569