125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

8

1:56.838

8

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

1:56.909

8

3

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

6

1:57.910

3

4

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

2:01.376

4

5

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:01.843

9

6

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:02.548

9

7

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:02.960

7

8

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

8

2:03.206

8

9

54

Toni Simon

Niemcy

KTM

8

2:05.901

3

10

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:06.412

5

11

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

10

2:06.946

9

12

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:07.458

6

13

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:08.332

6

14

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

6

2:08.716

5

15

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

8

2:09.034

2

16

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:10.830

6

17

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

6

2:11.657

4

18

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:11.848

8

19

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:11.939

2

20

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:12.884

7

21

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:14.028

6

22

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

9

2:15.215

5

23

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

9

2:19.820

6

24

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:22.373

6

25

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:22.576

7

26

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

5

2:23.970

2

27

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

7

2:24.172

7

28

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

2

2:24.957

2

29

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:32.773

5

30

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:33.544

5