125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

7

1:54.501

2

2

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

8

1:54.669

5

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

10

1:55.604

8

4

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

7

1:55.848

5

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

1:56.871

5

6

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

1:59.693

8

7

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:00.363

3

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:00.476

8

9

54

Toni Simon

Niemcy

KTM

7

2:00.591

4

10

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

2:00.610

2

11

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

6

2:02.563

6

12

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

10

2:02.602

2

13

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

6

2:03.979

2

14

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

7

2:04.265

4

15

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

7

2:05.718

5

16

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:06.181

2

17

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:06.280

3

18

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:08.094

3

19

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:08.386

4

20

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:08.748

2

21

117

Łukasz Kościuk

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

3

2:10.771

2

22

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

8

2:11.556

7

23

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

9

2:13.205

6

24

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:14.909

8

25

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

8

2:17.389

2

26

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:19.634

5

27

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:21.081

5

28

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:24.656

5

29

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:24.930

2

30

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:28.419

2