125 cc Junior - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

13

25:49.260

25

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

13

25:52.071

22

3

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

13

26:14.659

20

4

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

13

26:49.529

18

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

13

26:53.648

16

6

21

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

13

26:56.218

15

7

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

27:21.633

14

8

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

13

27:32.161

13

9

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

13

27:55.852

12

10

54

Toni Simon

Niemcy

KTM

13

28:00.737

11

11

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

25:53.174

10

12

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

12

25:55.591

9

13

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

12

26:24.533

8

14

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

12

26:34.017

7

15

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

12

26:42.707

6

16

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

12

26:43.292

5

17

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

12

27:28.372

4

18

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

27:42.276

3

19

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

12

27:44.253

2

20

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

12

27:45.591

1

21

130

Filip Stacewicz

AMK Człuchów

Yamaha

11

26:22.679

22

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:28.543

23

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:39.391

24

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:53.567

25

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

26:18.305

26

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:38.579

27

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

6

15:06.345

28

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

1

2:20.944