powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

9

1:51.599

5

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

1:55.063

3

3

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

9

1:55.347

4

4

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

1:55.488

3

5

19

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

9

1:56.561

3

6

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:56.581

4

7

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

1:58.053

8

8

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:59.171

5

9

101

Stefan Irmlich

Niemcy

Honda

9

2:00.286

4

10

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

10

2:00.651

3

11

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

7

2:01.099

7

12

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Yamaha

7

2:01.981

7

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:02.092

3

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:02.865

8

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:03.508

4

16

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

3

2:04.261

2

17

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:04.449

3

18

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

5

2:05.091

3

19

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

2:07.213

9

20

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:07.247

4

21

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:07.380

7

22

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:07.794

6

23

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:08.063

3

24

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

9

2:09.067

5

25

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:09.995

8

26

55

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

6

2:13.548

3

27

311

Tadeusz Pawłowski

MK Unia Poznań

Suzuki

8

2:15.240

3

28

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:15.268

4

29

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:16.379

6

30

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:27.294

4

31

116

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:35.602

2