powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

15

30:53.775

25

2

101

Stefan Irmlich

Niemcy

Honda

15

31:52.605

22

3

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

15

32:15.061

20

4

19

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

15

32:32.418

18

5

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

32:39.614

16

6

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

15

32:50.863

15

7

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

32:55.605

14

8

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

33:13.193

13

9

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

14

30:56.301

12

10

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

31:12.464

11

11

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

31:24.265

10

12

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

14

31:32.293

9

13

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Yamaha

14

32:10.810

8

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

32:13.345

7

15

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

14

32:18.928

6

16

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

33:00.789

5

17

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

33:01.762

4

18

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

13

31:04.249

3

19

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

31:23.444

2

20

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

13

31:31.848

1

21

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

31:44.121

22

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:55.382

23

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

33:20.341

24

120

Frank Stramm

Luksemburg

Honda

12

31:10.118

25

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

33:25.442

26

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

31:22.545

27

116

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

8

24:10.300

28

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

4

9:13.311