powyżej 175 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Nowogard, 23 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

15

29:21.644

25

2

19

Ronny Herlitschke

Niemcy

KTM

15

29:54.224

+32.580

22

3

101

Stefan Irmlich

Niemcy

Honda

15

30:04.848

+43.204

20

4

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

30:08.568

+46.924

18

5

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

15

30:17.854

+56.210

16

6

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

15

30:27.382

+1:05.738

15

7

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:29.144

+1:07.500

14

8

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

15

30:33.849

+1:12.205

13

9

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

15

30:44.915

+1:23.271

12

10

122

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Yamaha

15

30:59.772

+1:38.128

11

11

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

15

31:15.360

+1:53.716

10

12

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

14

29:56.808

+1 okr.

9

13

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

14

29:56.817

+1 okr.

8

14

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

14

30:01.324

+1 okr.

7

15

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

30:25.985

+1 okr.

6

16

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

14

30:41.442

+1 okr.

5

17

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

30:46.995

+1 okr.

4

18

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

14

30:50.082

+1 okr.

3

19

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

31:00.426

+1 okr.

2

20

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

14

31:14.673

+1 okr.

1

21

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

31:24.772

+1 okr.

22

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

14

31:27.342

+1 okr.

23

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

13

29:55.929

+2 okr.

24

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

13

30:30.033

+2 okr.

25

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:21.559

+2 okr.

26

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

12

25:33.600

+3 okr.

27

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

30:04.863

+3 okr.

28

120

Frank Stramm

Luksemburg

Honda

11

29:35.785

+4 okr.

29

116

Zbigniew Zabłocki

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

30:14.070

+5 okr.

30

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

8

17:51.690

+7 okr.