125 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 2 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

1

13:20.130

25

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

1

13:29.033

22

3

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

1

13:33.039

20

4

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

1

13:37.696

18

5

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

1

13:41.451

16

6

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

1

14:07.418

15

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

1

14:12.626

14

8

14

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

1

14:17.893

13

9

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

1

14:21.689

12

10

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

1

14:25.474

11

11

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

1

14:30.882

10

12

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

1

14:36.801

9

13

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

1

14:41.688

8

14

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

14:48.738

7

15

68

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

1

15:00.000

6

16

101

Maciej Strugiński

AP Głogów

1

15:31.499

5

17

35

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

1

15:37.308

4

18

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

1

15:42.014

3

19

30

Sebastian Knoff

AMK Człuchów

1

15:44.919

2

20

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

1

15:49.345

1

21

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

1

15:55.354

22

51

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

1

15:59.479

23

49

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

1

16:04.487

24

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

1

16:09.714

25

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

1

16:13.490

26

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

1

16:17.095

27

62

Tomasz Zych

AP Głogów

1

16:22.362

28

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

1

16:26.959

29

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

1

16:30.985

30

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

1

16:35.501

31

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

1

16:40.048

32

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

1

16:45.325

33

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

1

16:49.251

34

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

1

16:53.898

35

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

1

16:59.035

WK

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

1

17:02.470