80 cc - Wyścig pierwszy

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP III Runda (80 cc + 125 cc) - Człuchów, 2 czerwca 2007
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

0

15.422

25

2

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0

16.133

22

3

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

0

16.283

20

4

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

0

17.014

18

5

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

0

17.245

16

6

5

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

0

17.655

15

7

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

0

17.805

14

8

8

Patryk Rubacki

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

0

17.956

13

9

29

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

0

18.106

12

10

41

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

0

18.266

11

11

17

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

0

18.396

10

12

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0

18.897

9

13

25

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0

18.997

8

14

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

0

19.097

7

15

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

0

19.197

6

16

34

Wojciech Kozłowski

SKM Szarak Sochaczew

KTM

0

19.298

5

17

42

Michał Smagała

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

0

19.428

4

18

28

Damian Pietrukaniec

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

0

19.528

3

19

45

Przemysław Szewczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

0

19.658

2

20

62

Bartosz Nowacki

WKM Więcbork

0

19.758

1

21

47

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

0

19.888

22

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0

20.119

23

52

Bartosz Zabłocki

NZ

KTM

0

20.279

24

49

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

0

20.439

25

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

0

20.599

26

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

0

20.730

27

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

0

21.170

28

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

0

21.371

29

57

Tymoteusz Mrózek

Motoklub Olsztyn

KTM

0

21.541

30

68

Leszek Paweł Jasiński

AMK Człuchów

Honda

0

21.781

31

48

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0

22.182