125 cc Junior - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

8

2:02.356

6

2

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

10

2:02.815

8

3

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

7

2:03.700

5

4

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

7

2:05.425

6

5

115

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:05.761

6

6

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:08.061

6

7

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:09.222

7

8

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

9

2:09.423

9

9

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

5

2:09.768

5

10

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:09.806

6

11

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

9

2:09.888

9

12

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

2:09.965

7

13

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

2:10.134

5

14

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

8

2:10.445

7

15

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:11.404

8

16

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:13.782

6

17

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:13.880

8

18

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

2:14.232

7

19

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

7

2:15.069

3

20

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

7

2:16.543

4

21

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:19.447

5

22

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:20.400

2

23

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

8

2:21.033

8

24

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:21.151

8

25

169

Karol Kruczyk

WKM Wschowa

8

2:21.979

6

26

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

8

2:22.081

5

27

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:23.448

4

28

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:25.676

5

29

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:26.638

5

30

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:32.101

5

31

133

Adrian Nagrodzki

Płock

8

2:32.281

4

32

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:32.758

2

33

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:33.018

6

34

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

8

2:33.107

4

35

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:33.737

6

36

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:34.550

3

37

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:40.573

3