125 cc Junior - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

8

1:59.467

2

2

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

1:59.547

4

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:00.108

4

4

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:01.364

6

5

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

7

2:02.571

5

6

115

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

7

2:03.480

4

7

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

8

2:05.465

2

8

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

2:05.595

4

9

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

7

2:06.053

7

10

99

Robert Hestkowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

Motoklub Olsztyn / Yamaha

8

2:06.128

6

11

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

9

2:07.218

4

12

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:07.226

2

13

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:07.596

3

14

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

9

2:07.690

4

15

104

Damian Dymowski

Płock

Yamaha

8

2:07.843

6

16

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:08.860

6

17

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:10.095

3

18

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

8

2:10.244

5

19

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

6

2:10.769

6

20

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

8

2:11.910

3

21

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:13.998

9

22

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

8

2:14.048

4

23

169

Karol Kruczyk

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:14.136

4

24

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

8

2:14.731

3

25

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:17.817

5

26

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

7

2:18.465

6

27

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:21.161

6

28

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

8

2:22.784

8

29

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:22.837

4

30

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:24.510

3

31

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:24.834

4

32

133

Adrian Nagrodzki

Płock

Yamaha

8

2:25.327

5

33

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

7

2:25.568

3

34

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:26.162

5

35

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:30.720

3

36

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:31.344

2

37

73

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:39.603

3