125 cc Junior - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

12

24:09.583

25

2

4

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

12

24:11.350

22

3

2

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

12

24:12.092

20

4

5

Bartosz Szafran

AMK Człuchów

Honda

12

24:35.125

18

5

14

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Honda

12

25:29.813

16

6

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

12

25:32.937

15

7

16

Rafał Kiczko

KM Quercus

Yamaha

12

25:49.271

14

8

115

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

12

25:57.124

13

9

18

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:01.766

12

10

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:05.657

11

11

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Husqvarna

12

26:09.260

10

12

17

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

26:19.161

9

13

15

Jędrzej Żuralski

MK Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:21.871

8

14

69

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

24:33.236

7

15

64

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

24:37.852

6

16

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

24:38.109

5

17

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

11

24:50.894

4

18

19

Adrian Piłat

MK Lidzbark Warmiński

Kawasaki

11

24:51.771

3

19

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

11

24:56.826

2

20

22

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

Motoklub Olsztyn / KTM

11

25:15.274

1

21

32

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:16.716

22

169

Karol Kruczyk

WKM Wschowa

Yamaha

11

25:41.902

23

59

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

26:01.037

24

58

Mateusz Kujawa

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

11

26:11.072

25

74

Karol Pociecha

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:21.167

26

23

Mateusz Rybka

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:30.757

27

86

Dawid Zaremba

MKO Oborniki

Honda

11

26:33.925

28

133

Adrian Nagrodzki

Płock

Yamaha

10

24:36.864

29

108

Mateusz Kwiatkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:15.587

30

107

Patryk Głowania

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

10

25:22.446

31

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

25:27.907

32

71

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:12.334

33

109

Damian Czudak

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

9

24:55.864

34

83

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

KTM

5

12:55.639