powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

6

1:57.677

3

2

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:59.063

+1.386

7

3

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:59.787

+2.110

5

4

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

6

2:00.714

+3.037

5

5

6

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

7

2:01.019

+3.342

3

6

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:01.444

+3.767

9

7

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

2:01.508

+3.831

8

8

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

2:02.901

+5.224

3

9

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

2:04.043

+6.366

3

10

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:06.201

+8.524

8

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

9

2:07.808

+10.131

4

12

8

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Honda

9

2:08.449

+10.772

4

13

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:08.942

+11.265

9

14

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:09.750

+12.073

3

15

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:09.777

+12.100

4

16

120

Frank Stramm

Luksemburg

Honda

9

2:10.174

+12.497

7

17

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:10.484

+12.807

7

18

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

5

2:10.618

+12.941

3

19

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:10.799

+13.122

3

20

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:15.919

+18.242

2

21

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

8

2:16.014

+18.337

5

22

62

Tomasz Zych

AP Głogów

8

2:16.294

+18.617

6

23

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:16.624

+18.947

6

24

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:17.833

+20.156

8

25

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:17.875

+20.198

5

26

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:18.730

+21.053

3