powyżej 175 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Stryków, 1 lipca 2007
Stanisław Olszewski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

1:53.640

4

2

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

1:56.606

+2.966

7

3

6

Iiri Hendrych

Czechy

Suzuki

4

1:56.798

+3.158

3

4

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

8

1:57.135

+3.495

6

5

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

7

1:57.268

+3.628

6

6

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

1:58.361

+4.721

8

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

1:58.542

+4.902

5

8

2

Marek Przybysz

AP Głogów

Husqvarna

7

1:59.524

+5.884

4

9

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

2:00.566

+6.926

6

10

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

2:00.680

+7.040

9

11

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:01.815

+8.175

6

12

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:01.938

+8.298

7

13

8

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Honda

9

2:02.119

+8.479

2

14

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:03.889

+10.249

7

15

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:03.949

+10.309

3

16

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:04.248

+10.608

6

17

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:05.163

+11.523

6

18

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:05.666

+12.026

6

19

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

7

2:06.205

+12.565

4

20

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

8

2:07.394

+13.754

2

21

120

Frank Stramm

Luksemburg

Honda

6

2:07.471

+13.831

3

22

77

Robert Rozpędowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:09.355

+15.715

7

23

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:10.554

+16.914

2

24

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:12.283

+18.643

4

25

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

9

2:13.280

+19.640

3

26

78

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:20.593

+26.953

6