125 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

7

1:55.867

5

2

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

6

1:58.351

5

3

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

9

1:58.441

7

4

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

1:58.527

6

5

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

9

1:58.619

4

6

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

1:58.939

8

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

8

1:59.163

7

8

131

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

1:59.374

2

9

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:59.492

7

10

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

9

1:59.807

5

11

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

1:59.832

3

12

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

7

1:59.857

5

13

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

7

1:59.946

6

14

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

7

2:00.649

6

15

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

9

2:01.151

4

16

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

8

2:03.796

7

17

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

8

2:04.537

8

18

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

9

2:04.576

8

19

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

7

2:04.679

3

20

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:04.745

5

21

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:05.406

5

22

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

8

2:06.534

8

23

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:06.983

6

24

101

Maciej Strugiński

AP Głogów

7

2:07.306

5

25

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

9

2:08.332

7

26

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

8

2:13.370

6

27

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

7

2:14.148

5

28

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

8

2:18.508

3

29

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:18.859

7

30

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

8

2:20.083

8

31

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

7

2:21.968

2

32

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

9

2:22.828

4

33

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:34.465

7