125 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP IV Runda (80 cc + 125 cc) - Nowogard, 24 czerwca 2007
Bolesław Raczkowski
Tadeusz Hołubowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

9

1:55.117

7

2

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

7

1:55.291

+0.174

5

3

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

7

1:55.377

+0.260

5

4

11

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:55.789

+0.672

8

5

2

Mateusz Wojciechowski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM II

7

1:56.379

+1.262

7

6

90

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

KTM

6

1:56.780

+1.663

4

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:57.061

+1.944

5

8

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

1:57.284

+2.167

5

9

34

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

9

1:57.707

+2.590

7

10

131

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

1:58.067

+2.950

2

11

13

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

6

1:58.097

+2.980

5

12

8

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

9

1:58.136

+3.019

7

13

88

Paweł Nowicki

NZ

Suzuki

8

1:59.581

+4.464

4

14

6

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

1:59.622

+4.505

6

15

74

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

8

2:00.397

+5.280

4

16

10

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:00.447

+5.330

6

17

7

Tomasz Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:01.010

+5.893

7

18

12

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

7

2:01.546

+6.429

5

19

107

Łukasz Kucharczyk

NZ

Suzuki

9

2:02.278

+7.161

3

20

61

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:02.551

+7.434

3

21

20

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:04.739

+9.622

5

22

26

Patryk Kwaśny

KM Wisła Chełmno

KTM

9

2:04.942

+9.825

5

23

47

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:04.954

+9.837

9

24

112

Sylwester Jędrzejczyk

Kwidzyński KM

Yamaha

7

2:05.833

+10.716

4

25

126

Dario Marco Sarti

TNT Łomianki

Yamaha

8

2:09.696

+14.579

3

26

17

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

2:09.729

+14.612

3

27

29

Michał Dzik

AMK Człuchów

Honda

7

2:11.060

+15.943

6

28

70

Dariusz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:14.725

+19.608

2

29

125

Mateusz Salamon

MKM Moto-Sport Kielce

Yamaha

9

2:15.502

+20.385

8

30

79

Robert Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

KM Cross Lublin EkoKlinkier / KTM

7

2:16.153

+21.036

7

31

65

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:16.200

+21.083

3

32

73

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:23.004

+27.887

3